Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Pro firmy

Zde naleznete například pořady: Strategické řízení podniku, Telemarketing, Obchodní dovednosti - prodej užitku, 4 kroky překonávání námitek, Asertivita, Internetový marketing, Sledování výkonnosti, Myšlenkové mapy, Brainstorming, Pořádání workshopu, Školení řidičů – referentů a mnoho dalších.


    1 2 3  

Databáze klientů

[08.12.2008]

Mnoho společností i živnostníků pracuje v oblasti obchodu a služeb. Jsou často navštěvováni klienty, kteří přijdou a zase odejdou. Málokdo si však dá tu práci a požádá tohoto klienta o kontakt pro možnost následující komunikaci. Přicházejí tak o mnoho peněz, aniž si to uvědomují. Pokud si totiž klient dal práci s návštěvou Vaší prodejny nebo provozovny, má o Vaše služby nebo produkty patrně zájem. V tomto seriálu se dozvíte několik podnětů, jak vytvořit databázi těchto klientů a díky tomu tak znásobit svůj obchod.

Sedm kroků prodeje

[06.06.2013]

Obchodování nás provází takřka na každém kroku našeho života. Nezáleží na tom, jestli jste obchodníkem – profesionálem, nebo potřebujete JENOM prodat starší automobil. Sedm kroků úspěšného prodeje můžete použít v pracovním i osobním životě. Nechte se inspirovat. Můžete zvýšit svoji obchodní úspěšnost.


Sledování výkonnosti je velmi důležité pro analýzu aktivit a případné odstranění sebeklamu. Pokud pracujete na nějakém projektu nebo naplňujete nějaký cíl, je dobré sledovat výkonnost. Snadněji dosáhnete dlouhodobého úspěchu. Otestujte si tuto techniku, můžete pouze získat.

Internetový marketing

[05.11.2008]

Internet se stává stále častěji nedílnou součástí našeho života. Webové stránky jsou již nutností pro většinu firem. Velmi důležité je dostat tyto stránky na pření pozice nejpoužívanějších Internetových vyhledavačů. Víte o tom, že nemusíte zaplatit ani korunu za reklamu a přitom na předních pozicích být. To je předmětem Internetového marketingu. Tento videoseminář je určen hlavně pro majitele firem.


    1 2 3