Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Rekvalifikace on-line

Uplatnění se na trhu práce je stále náročnější. Jedním z faktorů, na který se v současné době zaměstnavatelé zaměřují je míra kvalifikace daného uchazeče. Můžete se zúčastnit různých školení. Jednou z nejvýše postavených forem vzdělávání jsou rekvalifikační kurzy. Na základě akreditace MŠMT Vám po úspěšném absolvování kurzu vystavíme OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI, kterým se pak můžete prokazovat.


Rekvalifikačmí kurz on-line: Manažer

Internetová televize Růst osobnosti

Ukázkový díl ZDARMA Teoretickou část výuky absolvujete prostřednictvím internetové televize. Například rekvalifikační kurz: Manažer se zaměřením na obchod je v rozsahu 120 vyučovacích hodin. Z toho 72 hodin je teoretická část a 48 hodin praktických cvičení a konzultaci.

Aktivace přístupu

Teoretická část podle Vašeho rozvrhu

Podívejte se, jak probíhá videoškolení  Jedná se o úvodní intro. 72 hodin teoretické výuky si můžete rozvrhnout dle vlastní potřeby. Videoškolení je rozděleno převážně do 15. minutových dílů, které si můžete i opakovaně kdykoliv přehrávat. Časový harmonogram školení si určujete sami.

Praktická cvičení

Praktická cvičení probíhají v informačních a školících střediscích celorepublikového projektu Růst osobnosti. Hlavní předností je, že se nemusíme zdržovat teoretickou výukou, tu jste absolvovali prostřednictvím internetové televize. Můžeme se tedy plně věnovat praxi a konzultacím.

Rekvalifikace manažer

Pilotním projektem, který jsme 26.1.2010 zahájili, je rekvalifikační kurz: Manažer se zaměřením na obchod . Kurz je rozdělen do 6. bloků: Obchodní dovednosti, Prezentační dovednosti, Time management, Vedení obchodního týmu, Strategické řízení podniku a Obchodní manažer v praxi.

Cena rekvalifikačního kurzu: 24.990 Kč.

Přihláška na rekvalifikační kurz

Přihláška

V průběhu letošního roku budeme zahajovat i rekvalifikační kurzy na další činnosti.

Rekvalifikace ZDARMA? U nás to jde.

Aktivační poukázka Pokud jste účastníkem rekvalifikačního kurzu, nabídneme Vám v případě Vašeho zájmu ZDARMA smlouvu o obchodním zastoupení . Získáte aktivační přístupy do internetové televize Růst osobnosti. Zájemci si tak mohou vyzkoušet, jak rekvalifikační kurzy probíhají. V případě, že si následně rekvalifikační kurz objednají, náleží Vám provize za zprostředkování obchodního případu. Díky tomu můžete mít Vaši rekvalifikaci levnější, případně úplně zdarma.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější