Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Mistr Reiki

Být mistrem Reiki, znamená převzít určitou zodpovědnost sám za sebe i za své okolí. Jsou dvě hlavní cesty. Mistr Reiki léčitel a mistr Reiki učitel.


Mistr Reiki léčitel

Mistr Reiki léčitel má při posílání energie Reiki stejné možnosti jako mistr Reiki učitel. Jeho práce je zaměřena hlavně na oblast péče o tělo i mysl. Vhodné využití je pak například v kombinaci s kontaktními i duchovními technikami.

Mistr Reiki učitel

Mistr Reiki učitel má oproti léčiteli možnost pořádat kurzy Reiki a zasvěcovat do této techniky další zájemce. Jedná se o velmi zodpovědnou a důvěrnou práci. Před tím, než se rozhodne pro dráhu mistr Reiki učitele, musíte důkladně zvážit, zda jste schopni toto břemeno převzít. Velmi často se při tomto poslání setkáváte s lidským neštěstím a utrpením. Účastníci kurzu se mnohdy svěřují s problémy, které nejsou ochotni říci ani nejbližším lidem ze svého okolí. Tyto informace podléhají zpovědnímu tajemství. Pamatujte si, že důvěru ztratíte jenom jednou.

Pokud se však touto cestou vydáte, čeká Vás i mnoho příjemných prožitků. Největší odměnou pro mistra Reiki je pak zpětné poděkování s odstupem času od účastníků kurzů za pomoc při nasměrování do nového života.

Není mistr Reiki ten, kdo má mnoho žáků, ale pomáhá vytvořit mnoho mistrů.

Aktuální termíny kurzů Reiki naleznete zde .


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější