Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Výklad snů

Sny nás provázejí celým životem. Mnohdy nás upozorňují na důležité situace, na které je třeba se zaměřit, případně se jim vyhnout. Naučte se klíčovat informace a správně analyzovat výklad snů.


Sny přinášejí informace

Výklad karet OSHO ZEN tarot - videoseminář po Internetu

 

Nedávno jsem četl, že na každou otázku již znáte správnou odpověď, jen si musíte vzpomenout. Jednou z cest je právě výklad snů. Knihkupectví a knihovny jsou plné zaručených snářů. Podle mého názoru je to stejný nesmysl jako univerzální horoskop na tento den v holčičím časopise, který Vám říká, že pokud si nekoupíte produkt inzerovaný v daném časopise na straně 11, potká Vás neštěstí a partner odejde s Vaší nejlepší kamarádkou.

Každý má individuální sny a s nimi i individuální symboliku.

Co je nutné pro výklad snů

Pro správný výklad snů musíte v první řadě pochopit Vaši symboliku, tedy každá situace ve snu něco znamená. Například „vidět kokrhat kohouta“ může po někoho znamenat radost a pro druhého naopak smutek.

Pokud se chcete naučit vykládat sny, jedná se o dlouhodobou práci a prvním krokem je si sny zapisovat (doporučuji mít u postele tužku a papír, případně diktafon) a druhým krokem je sledovat následně vzniklé situace. Nejdůležitějším krokem pak je první dva kroky porovnávat a vyvodit z toho závěr. S postupem času začnete chápat vlastní symboliku a tím i výklad snů.

Programování a výklad snů

Techniku programování a výklad snů učím na základním kurzu Reiki , ale dle mého názoru se dá při víře v sebe sama aplikovat i bez Reiki. Jedná se o techniku sklenice vody. Tato technika se používá na získání odpovědi na danou otázku. Postup je následující (popis bude s aplikací Reiki, pokud iniciaci Reiki nemáte, udělejte vše, krom posílání Reiki):

  • připravte si k posteli sklenici vody (např. 3 dcl, doporučuji neperlivou ), tužku a papír
  • uklidněte mysl a specifikujte v duchu otázku
  • pusťte si tok energie Reiki a v duchu vyslovte otázku v afirmaci: „toto je vše, co potřebuji k tomu, že jsem dostal/a odpověď na otázku……….)
  • vypijte polovinu sklenice vody a jděte spát
  • v průběhu noci může přijít sen, který Vám na Váš dotaz odpoví (nezapomeňte si ho napsat)
  • pokud se odpověď nedostaví, opakujte po probuzení proces ještě jednou a jděte dělat normální činnosti daného dne
  • je nutné mít „oči na pozoru“ a sledujte děje kolem Vás
  • odpověď mnohdy přijde v symbolech – příklad: Váš dotaz byl na to, zda máte nastoupit do nového zaměstnání, jdete kolem trafiky a najednou Vám padnou oči na titulek „Zaměstnavatel podváděl své zaměstnance“ a vše je jasné.

POZOR – pokládání otázky mějte na paměti, že musí být položena tak, aby na ni bylo možno jednoznačně odpovědět ANO nebo NE, jinak bude výklad snů zmatený.

Pro intenzivnější práci se sny doporučuji 1. prohloubení Reiki a symbol Reiki Shanti.

 FotoNaučit se správně výklad snů je běh na dlouhou trať. Přeji Vám, ať Vás sny dovedou k Vašemu cíli.

Jaroslav Kovář
mistr Reiki - učitel


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější