Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Jak si vytisknout fakturu

Náš e-shop je plně automatický. Po vygenerování objednávky Vám sytém zašle výzvu k úhradě a přístupové údaje do Vašeho osobního profilu. Uživatelským jménem je vždy Vaše e-mailová adresa, heslo generuje systém automaticky a po přihlášení si ho můžete změnit. POZOR!!! Systém je aktivní do 60-ti minut od objednávky. V případě, že se nemůžete přihlásit, opakujte pokus o přihlášení později.


Základní informace

Fakturu - daňový doklad si můžete stáhnout v PDF ve Vašem uživatelském profilu. Připravili jsme pro Vás tento návod, který Vás provede systémem krok za krokem.

1. Přihlášení do systému

Přihlášení do systému Vstupte na úvodní stránku www.rust-osobnosti.cz a v pravé části vyplňte Vaše přihlašovací údaje, které jste obdrželi do e-mailu. Uživatelské jméno je vždy e-mailová adresa, heslo naleznete v e-mailu.

2. Vstupte do Vašich objednávek

Vstupte do Vašich objednávek V této záložce postupně naleznete archiv všech Vámi vystavených objednávek. Můžete si tak kdykoliv zpětně vytisknout fakturu - daňový doklad k jakékoli Vaší objednávce.

3. Podrobnosti objednávky

Podrobnosti objednávky Vyberte si objednávku, ke které si chcete vytisknout fakturu a v pravé části klikněte na ikonu "Zobrazit podrobnosti"

4. Zobrazení faktury

Zobrazení faktury Klikněte na tlačítko "Faktura PDF". Zobrazí se Vám  faktura, kterou si můžete vytisknout, případně uložit.

Napište nám

Potřebujete s něčím poradit? Využijte níže uvedený formulář a napište nám.

 


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější