Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Pro firmy

Zde naleznete například pořady: Strategické řízení podniku, Telemarketing, Obchodní dovednosti - prodej užitku, 4 kroky překonávání námitek, Asertivita, Internetový marketing, Sledování výkonnosti, Myšlenkové mapy, Brainstorming, Pořádání workshopu, Školení řidičů – referentů a mnoho dalších.


  1 2 3  

Internetový marketing

[29.09.2008]

Internet se stává stále častěji nedílnou součástí našeho života. Webové stránky jsou již nutností pro většinu firem. Velmi důležité je dostat tyto stránky na pření pozice nejpoužívanějších Internetových vyhledavačů. Víte o tom, že nemusíte zaplatit ani korunu za reklamu a přitom na předních pozicích být. To je předmětem Internetového marketingu. Tento videoseminář je určen hlavně pro majitele firem.


Myšlenkové mapy. Připravujete nějakou větší akci nebo projekt? Chcete, aby vše proběhlo hladce a nic Vás nepřekvapilo? Myšlenkové mapy Vám pomohou vše promyslet do detailu. Tento videoseminář Vás provede přípravou projektu od prvotního rozplánování myšlenkové mapy až pro specifikování a delegování úkolů. Nechte se inspirovat, můžete si zjednodušit práci a ušetři se tak spousty starostí.

Brainstorming

[08.09.2008]

Potřebujete vyřešit nějaký úkol nebo projekt. Nenapadají vás správná řešení. Použijte týmovou techniku brainstorming. Můžete nalézt netradiční řešení a zároveň vytvoříte týmovou sounáležitost. Nechte se inspirovat pro zavedení této techniky. Zjistíte, že práce může být i zábava.


Workshop. Zavádíte nový produkt na trh? Potřebujete připravit projekt a specifikovat jednotlivé kroky k jeho naplnění? Budete toto realizovat jako pracovní skupina? Workshop je efektivní pracovní nástroj pro zvládání týmové práce.

Asertivita

[25.08.2008]

Na trhu je stále obtížnější obstát v boji s konkurencí. Asertivní komunikace a asertivita je velmi důležitá pro udržení přátelství obchodníka a klienta. V tomto videosemináři se naučíte základy asertivní komunikace.


  1 2 3