Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Obchodní zástupce

Obchodnímu zástupci náleží provize z prodeje produktů a služeb internetové televize Růst osobnosti a zároveň i meziprovize z vytvořeného obchodního týmu.


Marketingová prezentace: Jaroslav Kovář - jednatel

Videoprezentace

Hlavní předností spolupráce s námi spočívá v to, že nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Můžete totiž používat naše videoprezentace. Marketing vysvětlí Vašim spolupracovníkům pan Jaroslav Kovář - jednatel společnosti.

Marketingová prezentace

Přehrajte si marketingovou prezentaci . Zajistíte jak s námi spolupracovat a kolik si můžete vydělat.

Elektronická pozvánka na prezentaci

Máte možnost poslat známému elektronickou pozvánku na prezentaci. Během jedné minuty a deseti vteřin se tak dozví o možnosti spolupráce s internetovou televizí Růst osobnosti.

Pošlete známému přímý link na pozvánku:

www.rust-osobnosti.cz/pozvanka

Postup pro získání pozice obchodního zástupce

Přehrajte si marketingovou prezentaci. Pokud Vás spolupráce zaujme, objednejte si roční přístup do internetové televize Růst osobnosti a vyplňte personální dotazník . Následně Vám zašleme smlouvu o obchodním zastoupení.

Nechcete riskovat?

Na trhu v ČR se pohybuje mnoho firem, které chtějí závratné vstupní investice. My na to jdeme úplně jinak.

Případný spolupracovník může začít na pozici doporučovatele . Za 300 Kč si pořídí startovací balíček a získá přístupy v hodnotě 2.985 Kč. Jejich prodejem si vydělá na roční přístup do internetové televize Růst osobnosti a zároveň si vytvoří základ svého obchodního týmu.

Rekvalifikační kurzy

Jedním z produktů internetové televize Růst osobnosti jsou i rekvalifikační kurzy, které pořádáme na základě udělené akreditace MŠMT . 60% tohoto kurzu sleduje účastník prostřednictvím videoškolení např. z pohodlí svého domova. I za prodej tohoto produktu nabízíme obchodním zástupcům provizi. Podívejte se, jak samotná rekvalifikace probíhá.

Videoukázka rekvalifikace

 


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější