Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Ukázka videoškolení ZDARMA


    1 2 3 4 5 6  

Jak vydělat peníze
Mnoho lidí zvažuje, že začne samostatně podnikat. Jsou velmi šikovní ve své profesi, kterou často provozují jako zaměstnanci. Podnikání však přináší mnoho úskalí, na které tohoto začínajícího podnikatele nikdo neupozorní. První 3 měsíce mnohdy rozhodují o úspěchu či neúspěchu. Tento videoseminář je rozdělen na 12 bloků – týdnů. Dozvíte se tak, na co se v počátku Vašeho podnikání zaměřit. Tento videoseminář Vám může pomoci definovat správný směr a dozvíte se, jak omezit riziko případného bankrotu.

Databáze klientů
Mnoho společností i živnostníků pracuje v oblasti obchodu a služeb. Jsou často navštěvováni klienty, kteří přijdou a zase odejdou. Málokdo si však dá tu práci a požádá tohoto klienta o kontakt pro možnost následující komunikace. Přicházejí tak o mnoho peněz, aniž si to uvědomují. Pokud si totiž klient dal práci s návštěvou Vaší prodejny nebo provozovny, má o Vaše služby nebo produkty patrně zájem. V tomto seriálu se dozvíte několik podnětů, jak vytvořit databázi těchto klientů a díky tomu tak znásobit svůj obchod.

Pohoda na konci roku
Konec roku a blížící se vánoční svátky pro mnoho lidí znamená i příchod stresů, depresí a finančního i duševního vyčerpání. Tento seriál je zaměřen na to, jak tyto nepříjemné pocity zvládat a případně jim předejít. Nechte se inspirovat a prožijte pohodu na konci roku.

Referenční školení řidičů
Každý zaměstnavatel, který svěří zaměstnancům firemní automobil, musí zajistit těmto pracovníkům jednou ročně referenční školení řidičů. Koordinace zaměstnanců na toto školení je velmi náročná i nákladná. Internetová televize přináší elegantní řešení.

Dělejte chyby
Zkušenosti v našem životě získáváme postupně. K tomu patří zároveň i dělání chyb a následné poučení se z nich. Většina dětí je bohužel za chyby trestána místo podpory k poučení se z těchto chyb. Strach z dělání chyb pak děti omezuje a tento blok si nesou mnohdy celý život. Naučte se dívat na chyby z jiného úhlu pohledu.


    1 2 3 4 5 6