Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Videoškolení


Rekvalifikace on-line

Uplatnění se na trhu práce je stále náročnější. Jedním z faktorů, na který se v současné době zaměstnavatelé zaměřují je míra kvalifikace daného uchazeče. Můžete se zúčastnit různých školení. Jednou z nejvýše postavených forem vzdělávání jsou rekvalifikační kurzy. Na základě akreditace MŠMT Vám po úspěšném absolvování kurzu vystavíme OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI, kterým se pak můžete prokazovat.

Škola úspěšného podnikatele

Od června 2011 zahajujeme vysílání v celostátní televizi nového pořadu s názvem: Škola úspěšného podnikatele. V první sérii se můžete těšit na prodej užitku, překonávání námitek, dosledování obchodu a aktivní obchodní přístup. Vše budeme školit na konkrétních modelových situacích a vždy uděláme analýzu správné i špatné varianty jednání

Pro občany

V této části naleznete pořady určené pro občany a rodiny. Jedná se například o pořady: Rodinná pohoda, Pracovní pohoda, Finanční pohoda, Jak uspět u přijímacího pohovoru, Mezigenerační komunikace, Pozitivní myšlení, Plánování cílů, 3 měsíce k úspěchu, Výklad karet OSHO ZEN tarot, Hry s dětmi, Hledám práci a mnoho dalších.

Pro firmy

Zde naleznete například pořady: Strategické řízení podniku, Telemarketing, Obchodní dovednosti - prodej užitku, 4 kroky překonávání námitek, Asertivita, Internetový marketing, Sledování výkonnosti, Myšlenkové mapy, Brainstorming, Pořádání workshopu, Školení řidičů – referentů a mnoho dalších.

Autoškola

Internetová televize Růst osobnosti Vám přináší ve spolupráci s vybranými partnery možnost videoškolení referenčních školení řidičů. Zároveň připravujeme i teoretickou výuku pro získání řidičského oprávnění. Autoškola po Internetu je moderní formou výuky.

BOZP

Vidoškolení BOZP, nikam nemusíte chodit. Přehrajete si videoškolení, vyplníte elektronický test. Následně obdržíte potvrzení o účasti na školení.

esoterika

Videoškolení esoterika. Naleznete zde například kurz výkladu osho zen tarot

Rozpis termínů videoškolení

Hlavní předností videoškolení po Internetu celorepublikového projektu Růst osobnosti je, že nemusíte nikam chodit. Stačí se pouze přehlásit do zabezpečené části těchto stránek a sledovat školení i opakovaně z pohodlí Vašeho křesla.

Golf

Vítejte na stránkách Golf-tv

Nejčtenější