Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Manažer se zaměřením na obchod - rekvalifikační kurz

Práce manažera je zajímavou a mnohdy i velmi dobře placenou činností. Pokud se chcete o tuto pracovní činnost na trhu práce ucházet, jistě Vám pomůže i osvědčení o úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu. Prostřednictvím Internetové televize Růst osobnosti můžete podstatnou část tohoto kurzu sledovat například z pohodlí svého domova.


Rekvalifikačmí kurz on-line: Manažer

Obsah rekvalifikačního kurzu

Ukázkový díl ZDARMA Kurz je rozdělen do šesti tématických celků. Vždy se jedná o 12 hodiny teoretické výuky prostřednictvím internetové televize a 8 hodin praktických cvičení a konzultací v informačním středisku celorepublikového projektu Růst osobnosti. Jedná se o tyto bloky:

- obchodní dovednosti – již zahájeno
- prezentační dovednosti – vysíláme od 11/2012
- time management – vysíláme od 12/2012
- vedení obchodního týmu – vysíláme od 01/2013
- strategické řízení podniku – vysíláme od 02/2013
- obchodní manažer v praxi – vysíláme od 03/2013

Celkem se jedná o 120 vyučovacích hodin. Z toho je 72 hodin teoretické výuky a 48 hodin praktických cvičení a konzultací. Díky internetové televizi tedy 60% času tohoto kurzu absolvujete dle Vašeho časového harmonogramu na Vámi zvoleném místě.

Průběh rekvalifikačního kurzu

Nejprve se podíváte na jednotlivé díly videoškolení daného bloku (např. obchodní dovednosti = 36 dílů). Každý díl videoškolení obsahuje kontrolní číslo, které vyplníte do Vašeho školícího indexu. Následně se zúčastníte jednodenního praktického cvičení spojeného s konzultacemi, kde odevzdáte vyplněný index. O termínech těchto akcí budete informováni e-mailem. Jednotlivé bloky (mimo posledního) můžete absolvovat i mimo dané pořadí. Postupně se tak zúčastníte všech 6. bloků.

Závěrečné zkoušky

Po absolvování celého rekvalifikačního kurzu budete pozváni na závěrečné zkoušky. Po jejich úspěšném zakončení Vám bude na základě akreditace MŠMT vystaveno osvědčení o rekvalifikaci, v opačném případě budete pozváni na opravné zkoušky.

Přihláška

Cena rekvalifikačního kurzu je 24.990 Kč. V případě, že se chcete tohoto kurzu zúčastnit, vyplňte přihlášku.

Přihláška


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější