Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Kariéra

Práce u nás je velmi jednoduchá. Nikomu totiž nemusíte nic vysvětlovat. Vše za Vás udělá internetová televize prostřednictvím videoprezentací.


DoporučovatelDoporučovatel - podrobnější informace

Doporučujte nás a vydělávejte používáním internetové televize. Za každého nového klienta Vám vyplatíme provizi ve výši 179 Kč. Provize nepodléhá stornu a máte možnost navíc získat i následné provize z obratu Vašeho klientského kmene.

Doporučovatel

KariéraObchodní zástupce

Nabízíme velmi zajímavé provize a meziprovize z prodeje našich produktů a služeb. Můžete si navíc vytvořit i skupinu doporučovatelů a profitovat z jejich práce.

Obchodní zástupce

Rekvalifikační kurzy

Jedním z produktů internetové televize Růst osobnosti jsou i rekvalifikační kurzy, které pořádáme na základě udělené akreditace MŠMT . 60% tohoto kurzu sleduje účastník prostřednictvím videoškolení např. z pohodlí svého domova. I za prodej tohoto produktu nabízíme obchodním zástupcům provizi. Podívejte se, jak samotná rekvalifikace probíhá.

Videoukázka rekvalifikace

První kroky na trhu

První kroky na trhu První kroky na trhu jsou tím nejdůležitějším počinem v každém obchodě. Je jedno, jestli jste naším doporučovatelem, nebo obchodním zástupcem. Základní obchodní principy platí téměř při každé činnosti.

Nechte se inspirovat naší videoprezentací, naučte se 5 kroků k dosažení úspěchu a tyto kroky pak neustále opakujte. To je nejjednodušší cesta k úspěchu.

Toto videoškolení je určeno pouze registrovaným spolupracovníkům.

První kroky na trhu

Nejčtenější