Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Tarot a Tarotové karty

Tarotové karty se používají na výklad minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tarot rozdělujeme je do velké a malé Arkány. Na těchto stránkách si představíme OSHO ZEN TAROT. Naučte se vykládat karty sami. Můžete tak pracovat s kartami každý den a nikoho nepotřebujete.


Rekvalifikačmí kurz on-line: Manažer

Tarotové karty – velká arkána

Výklad karet OSHO ZEN tarot - videoseminář po Internetu

 

Osho Zen TarotVelkou arkánu tvoří 22 karet od karty „Blázen“ po kartu „Mistr“. Pokud naleznete tyto karty při výkladu Tarotu, značí vždy důležité věci a směry.

Pokud si například vytáhnete kartu „Blázen“, většinou dostáváte podnět k tomu, dát věcem volný průběh. Blázen vždy prochází životem a nestará se důsledky svých činů. Vše mu prochází a málokdy se mu něco stane.

Pokud si koupíte Tarotové karty, většinou obsahují i pracovní knihu a vy si tak hlavní výklad jednotlivých karet můžete řešit sami.

U karet Osho Zen Tarot bych Vás rád upozornil, že se prodávají i ve verzi velké Arkány, tedy pouze 22 karet. Pokud si budete pořizovat Vaše první karty, pořiďte si celou sadu 79 karet.

Kupte si tarotové karty v e-shopu .

Tarotové karty – malá arkána

Malá arkána se skládá z 56 karet rozdělených do 4 skupin

 • oheň
 • voda
 • mraky
 • duha

Tyto karty se dotýkají běžných principů života a upozorňují na důležité aspekty života. Tarot tak ukazuje na co se máte zaměřit a co potlačit nebo omezit.

Důležité je vykládat věci v kontextu. Příkladem může být karta „Lakomec“ – 4 duhy. Tato karta na jednu stranu může značit to, že příliš rozdáváte a máte být opatrní. Druhý význam však může znamenat, že rozdáváte všem a na sebe vůbec nemyslíte.

Naučte se vykládat Tarotové karty

Vykládat Tarot se může naučit každý, kdo tomu vnitřně uvěří. Základy práce s Tarotem učím na prvním prohloubení Reiki . Zájemci o výklad karet mohou navštívit speciální seminář „Výklad karet“ který otevírám vždy dle požadavku zájemců. Případně se můžete naučit výklad v našem videosemináři .

Další informace naleznete na stránce výklad karet .


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější

 • Reiki – práce především se sebou samým.
  Reiki je japonské slovo, složené ze dvou slov: REI znamená duch, duše nebo též vesmír, KI znamená energie. Reiki je tedy na jedné straně jednota ducha a duše, na straně druhé řídící, duchovní i psychická životní energie....
  celý článek >>>

 • REGENERACE BYTŮ A PANELOVÝCH DOMŮ
  Projekt Růst osobnosti vám ve spolupráci s obchodním partnerem společností Metalšpric - servis s.r.o. nabízí pomocnou ruku při realizaci regenerace bytů a panelových domů....
  celý článek >>>

 • FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów - online přenos
  Sledujte 9.8. od 19:30 přímý přenos FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów...
  celý článek >>>

 • Internetová televize
  Internet se stává stále častěji přirozenou součástí většiny firem i domácností. Možnosti publikování dat jsou v současné době takřka neomezené. Novým fenoménem se stává Internetová televize. Nabízí divákům mnoho možností....
  celý článek >>>

 • Školení řidičů - referentů
  „Ach jo, už je to tu zase“. Toto si říká většina zaměstnavatelů, když musí každoročně organizovat školení řidičů referentů. Dostat všechny řidiče na jedno místo a jeden čas je mnohdy nadlidský úkol. Víte o tom, že to jde i jednodušeji? Využijte videoškolení řidičů referentů a během pár minut máte hotovo....
  celý článek >>>

 • Magie kolem nás
  Magie je časté téma v mnoha oblastech. Dost často slýchám: „Mám důležité jednání a potřebuji, aby vše dopadlo OK“, „Čeká mne pohovor a chci uspět“, „Chodí k nám zákazníci a chci aby u mne nakupovali“, „Chci dosáhnout úspěchu“. HLEDÁTE I VY PODOBNÁ ŘEŠENÍ?...
  celý článek >>>