Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Tarot a Tarotové karty

Tarotové karty se používají na výklad minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tarot rozdělujeme je do velké a malé Arkány. Na těchto stránkách si představíme OSHO ZEN TAROT. Naučte se vykládat karty sami. Můžete tak pracovat s kartami každý den a nikoho nepotřebujete.


Rekvalifikačmí kurz on-line: Manažer

Tarotové karty – velká arkána

Výklad karet OSHO ZEN tarot - videoseminář po Internetu

 

Osho Zen TarotVelkou arkánu tvoří 22 karet od karty „Blázen“ po kartu „Mistr“. Pokud naleznete tyto karty při výkladu Tarotu, značí vždy důležité věci a směry.

Pokud si například vytáhnete kartu „Blázen“, většinou dostáváte podnět k tomu, dát věcem volný průběh. Blázen vždy prochází životem a nestará se důsledky svých činů. Vše mu prochází a málokdy se mu něco stane.

Pokud si koupíte Tarotové karty, většinou obsahují i pracovní knihu a vy si tak hlavní výklad jednotlivých karet můžete řešit sami.

U karet Osho Zen Tarot bych Vás rád upozornil, že se prodávají i ve verzi velké Arkány, tedy pouze 22 karet. Pokud si budete pořizovat Vaše první karty, pořiďte si celou sadu 79 karet.

Kupte si tarotové karty v e-shopu .

Tarotové karty – malá arkána

Malá arkána se skládá z 56 karet rozdělených do 4 skupin

  • oheň
  • voda
  • mraky
  • duha

Tyto karty se dotýkají běžných principů života a upozorňují na důležité aspekty života. Tarot tak ukazuje na co se máte zaměřit a co potlačit nebo omezit.

Důležité je vykládat věci v kontextu. Příkladem může být karta „Lakomec“ – 4 duhy. Tato karta na jednu stranu může značit to, že příliš rozdáváte a máte být opatrní. Druhý význam však může znamenat, že rozdáváte všem a na sebe vůbec nemyslíte.

Naučte se vykládat Tarotové karty

Vykládat Tarot se může naučit každý, kdo tomu vnitřně uvěří. Základy práce s Tarotem učím na prvním prohloubení Reiki . Zájemci o výklad karet mohou navštívit speciální seminář „Výklad karet“ který otevírám vždy dle požadavku zájemců. Případně se můžete naučit výklad v našem videosemináři .

Další informace naleznete na stránce výklad karet .


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější