Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Výklad karet

Výklad karet pomáhá při rozhodování se, kterou z cest se na životních křižovatkách dát. Karty nám mohou ukázat minulost, přítomnost i budoucnost. Vzhledem k tomu, že karty k nám promlouvají v symbolech, je nutné se dlouhodobě učit tyto indicie správně rozklíčovat.


Práce s intuicí

Výklad karet OSHO ZEN tarot - videoseminář po Internetu

 

Pro správný výklad karet je nutné hlavně poslouchat svůj vnitřní hlas a správně používat intuici. Jednou z cest pro posílení intuice je například první prohloubení Reiki při kterém je Vám iniciován symbol Reiki Shanti. Tento symbol aktivně působí mimo jiné na čakru 3. oka.

Výklad karet je však samozřejmě možné i bez iniciace Reiki.

Jak začít

Výklad karetOsobně používám Osho Zen Tarot . Tyto karty považuji za nejvhodnější vzhledem k snadno rozluštitelné symbolice. Tyto karty můžete pořídit v našem e-shopu .

Pro začátek doporučuji při zahájení nebo zakončení dne tahat takzvanou kartu dne. Můžete použít jednu nebo tři katy. Tři karty tahejte v otázkou 1) karta dne 2) na co si dát pozor 3) na co se zaměřit. Tyto karty se zapisujte a s odstupem času sledujte, co Vás dané dny potkalo. Časem se tak naučíte lépe chápat symboly a výklad karet se tak zpřesní.

Na co si dát pozor

Pamatujte si, neexistují dobré a špatné karty. Příkladem můře být karta smrt. Ta samo o sobě nemusí vůbec znamenat ukončení života. Může se jednat například o ukončení jedné etapy života a začátek něčeho nového. Většinou mám zkušenost, že právě tato karta je předzvěstí něčeho nového, co mnohdy přinese i příjemné věci. Výklad karet Vás má upozornit, ne strašit.

Koho doporučujeme pro výklad karet

Občas je dobré obrátit se pro výklad karet na někoho, kdo má z touto činností dlouhodobé zkušenosti. Máme pro Vás několik doporučení. Při předložení klientské karty navíc získáte slevu.

Výklad karet – České Budějovice

Helena Kovářová tel: +420 739 033 832


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější