Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Kolik potřebuji licencí

Často kladenou otázkou je, kolik potřebuje klient pořídit licencí a jak systém funguje.


Počet přístupů do internetové televize Růst osobnosti

Zaměstnavatel, který zaměstnává například 15 zaměstnanců, si můře pořídit i jedinou licenci , kterou může využívat celá společnost.

Omezení přístupu

Jediným limitem, který máte je, že se nelze pod jedním uživatelským přístupem přihlásit současně na více počítačích.

Pokud se například pracovník „A“ přihlásí prostřednictvím pořízeného uživatelského jména a hesla do internetové televize, ostatní zaměstnanci se přihlásit nemohou. V momentě, kdy se pracovník „A“ odhlásí, přístup se uvolní pro dalšího pracovníka na jiném PC.

Doporučení: v případě, že chcete ušetřit, pořiďte si alespoň jeden přístup na 5 pracovníků. Tato skupina se snadněni domluví na časovém rozvrhu využívání přístupu.

Kolikrát mohu pořad přehrát?

Po dobu aktivity přístupu můžete přehrávat pořady opakovaně bez omezení. Pokud si například pořídíte přístup na 3 měsíce , od data aktivace máte tedy čtvrt roku volný přístup k několika desítkám hodin pořadů pro firmy i občany .

Mohu se dívat v práci i doma?

Ano. V práci se například podíváte na první 3 díly některého z pořadů. Odhlásíte se a po příchodu domů se můžete podívat na ostatní díly. Pouze v tu danou chvíli nesmí být pod Vaším uživatelským jménem přihlášen někdo jiný. Internetovou televizi Růst osobnosti tedy může využívat například celá rodina.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější