Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Rekvalifikační kurzy

Dnešní doba je plná změn. Je velmi důležité umět pružně reagovat na trendy vývoje pracovního trhu. Rekvalifikační kurzy Vám poskytují možnost v poměrně krátkém časovém úseku získat rekvalifikační osvědčení na vybrané obory. Díky tomu se zvyšuje Vaše konkurenceschopnost a otevřou se Vám nové příležitosti osobního uplatnění.


Rekvalifikačmí kurz on-line: Manažer

Rekvalifikační kurzy – Růst osobnosti

rekvalifikační kurzySpolečnosti AKV s.r.o., která zastřešuje celorepublikový projekt Růst osobnosti byla udělena akreditace MŠMT (ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy).

Stali jsme se tak akreditovaným školícím střediskem s možností pořádat rekvalifikační kurzy a úspěšným absolventům, udělovat osvědčení o rekvalifikaci. Toto osvědčení má celostátní platnost a slouží jako doklad o dosaženém vzdělání.

Rekvalifikační kurzy – způsob výuky

Uvědomujeme si, že většina lidí v ČR je velmi časově vytížena. Rekvalifikační kurzy jsou tedy koncipovány tak, aby byly časové nároky co možná nejnižší.

Rekvalifikační kurzy jsou rozděleny do dvoudenních bloků, které jsou vyhlašovány dle dohody s účastníky.

Jako optimální varianta se ukázalo pořádat rekvalifikační kurzy v rozsahu 2 dnů v měsíci. Díky tomu se můžete plně věnovat Vaší stávající pracovní činnosti a rekvalifikační kurzy příliš nezasahují do Vašeho časového rozvrhu.

Vyhlášené rekvalifikační kurzy

V současné době pořádáme tyto rekvalifikační kurzy:

Manažer (se zaměřením na obchod; 120 vyučovacích hodin)

Rekvalifikační kurzy – Internetová televize

Při výuce navíc využíváme autorské pořady námi provozované Internetové televize Růst osobnosti . Podívejte se na ukázky z vybraných pořadů . Díky tomu si můžete důležité informace, které rekvalifikační kurzy obsahují opakovat dle vlastní potřeby.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější