Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Sedm kroků prodeje

Obchodování nás provází takřka na každém kroku našeho života. Nezáleží na tom, jestli jste obchodníkem – profesionálem, nebo potřebujete JENOM prodat starší automobil. Sedm kroků úspěšného prodeje můžete použít v pracovním i osobním životě. Nechte se inspirovat. Můžete zvýšit svoji obchodní úspěšnost.


    1 2  


Tento díl se věnuje rekapitulaci nejdůležitějších bodů sedmy kroků prodeje.


Jedním z nejdůležitějších kroku prodeje je následná péče o zákazníka. V tomto díle se naučíte, jak zajistit, aby se k Vám klient vracel a docházelo tak následným a referenčním prodejům.


S uzavřením obchodu má většina obchodníků problémy. Musejí překonat několik základních variant strachu a námitek. V tomto díle se naučíte, jak úspěšně uzavřít obchodní případ.


Pátým krokem prodeje je prezentace. Dozvíte se, jak kombinovat výhody produktu a potřeby klienta pro vytvoření optimální prezentace. Naučíte se nejdůležitější zásady správné prezentace produktu nebo služeb.


Zjišťování potřeb klienta je čtvrtým krokem úspěšného prodeje. Naučíte se klást otevřené a uzavřené otázky a zjistíte, jak by mělo správné zjišťování potřeb klienta probíhat.


    1 2