Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Reference

Nosným produktem společnosti AKV s.r.o. jsou především videoškolení prostřednictvím internetové televize Růst osobnosti. Klient tak získá možnost za minimální finanční prostředky získat přístup k několika desítkám hodin pořadů pro firmy i jednotlivce. Následně pakt může tyto teoretické znalosti rozšířit o praktické zkušenosti na základě klasických školení.


Nový přístup ke vzdělávání

Jedná se tedy o nový přístup ke vzdělání občanů kombinací teoretické výuky prostřednictvím internetové televize Růst osobnosti a následných praktických školení.

Tento  moderní nástroj vzdělávání tak využívá technologii třetího tisíciletí, kam systém webcastingu, který je použitý na našich stránkách rozhodně patří.

Každá revoluční myšlenka se většinou pomalými krůčky dostává do podvědomí široké veřejnosti. Podívejte se na reference klientů, kteří již objevili kouzlo multimediálního vzdělávání prostřednictvím internetové televize.

Napište nám referenci

Jste spokojeni s námi poskytovanou službou? Napište nám referenci. Získáte tak navíc zdarma odkaz na webové stránky Vaší společnosti.

Reference

Tato stránka vznikla 20.2.09 a reference připravujeme.

Podívejte se na první reference .

Nejčtenější