Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Pro občany

V této části naleznete pořady určené pro občany a rodiny. Jedná se například o pořady: Rodinná pohoda, Pracovní pohoda, Finanční pohoda, Jak uspět u přijímacího pohovoru, Mezigenerační komunikace, Pozitivní myšlení, Plánování cílů, 3 měsíce k úspěchu, Výklad karet OSHO ZEN tarot, Hry s dětmi, Hledám práci a mnoho dalších.


    1 2 3  


Mnoho lidí zvažuje, že začne samostatně podnikat. Jsou velmi šikovní ve své profesi, kterou často provozují jako zaměstnanci. Podnikání však přináší mnoho úskalí, na které tohoto začínajícího podnikatele nikdo neupozorní. První 3 měsíce mnohdy rozhodují o úspěchu či neúspěchu. Tento videoseminář je rozdělen na 12 bloků – týdnů. Dozvíte se tak, na co se v počátku Vašeho podnikání zaměřit. Tento videoseminář Vám může pomoci definovat správný směr a dozvíte se, jak omezit riziko případného bankrotu.

Pohoda na konci roku

[06.01.2009]

Pohoda na konci roku. Konec roku a blížící se vánoční svátky pro mnoho lidí znamená i příchod stresů, depresí a finančního i duševního vyčerpání. Tento seriál je zaměřen na to, jak tyto nepříjemné pocity zvládat a případně jim předejít. Nechte se inspirovat a prožijte pohodu na konci roku.


Zkušenosti v našem životě získáváme postupně. K tomu patří zároveň i dělání chyb a následné poučení se z nich. Většina dětí je bohužel za chyby trestána místo podpory k poučení se z těchto chyb. Strach z dělání chyb pak děti omezuje a tento blok si nesou mnohdy celý život. Naučte se dávat na chyby z jiného úhlu pohledu.


Vztahy mezi generacemi jsou mnohdy velmi napjaté. V tomto videosemináři se zaměříme na zvládání mezigenerační komunikace. Odkryjeme hlavní důvody mezigeneračních nedorozumění, naučíte se základy pro pohodovou komunikaci. Soustředíme se i na staré vzorce chování.


    1 2 3