Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Nápověda

Nevíte si něčím rady? Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladné dotazy. Pokud Vás zajímá něco jiného, využijte formuláře na konci této stránky.


Jak získat přístup do zabezpečené části

Přístup do Internetové televize Růst osobnosti můžete získat v e-shopu . Vybrat si můžete z mnoha variant od 14. dnů až na celý rok. Pokud si objednáte pouze přístup, lze zvolit jako formu dopravy e-mail. V tomto případě pak ušetříte za poštovné a balné.

Jak si mohu aktivovat přístup do Internetové televize

Prvním krokem je pořízení licence v e-shopu . Následně obdržíte aktivační a doplňující kód.

Přihlaste se do systému 

V pravé části stránek naleznete odkaz „aktivace kódu“ na které klikněte. Vyplňte aktivační kód, pokud je doplňující kód vyplněn, ponechte původní hodnotu. Následně klikněte na ověřit.

Podrobný manuál pro aktivaci přístupu do internetové televize v PDF.

Obnovení platnosti přístupu

Postupujte dle nápovědy .

Jak si mohu pouštět pořady

K přehrání pořadů potřebujete pouze PC s připojením na Internet a zvukovou kartu.

Na Vaše PC není nutné nic instalovat. Pořady si můžete přehrávat kdykoliv a kdekoliv.

Jak se mohu přihlásit

Na úvodní stránce je přihlašovací formulář. Uživatelské jméno je Váš e-mail. Heslo Vám bylo zasláno automaticky s první registrací do systému. Přihlásit se můžete i na stránce http://www.rust-osobnosti.cz/&s=lf

Nepamatuji si heslo

Vstupte na stránku http://www.rust-osobnosti.cz/&s=ll a vyplňte Váš e-mail, který máte vyplněn v registraci. Použijte následně tlačítko odeslat a automaticky obdržíte nově vygenerované heslo na Váš e-mail. Heslo si můžete po přihlášení do systému změnit dle vlastní potřeby.

Jak často si mohu pouštět pořady

Pořady Internetové televize Růst osobnosti můžete sledovat po dobu platnosti Vašeho přístupu bez omezení

Nemohu se přihlásit na více počítačích

Jedná se o zabezpečení systému proti zneužívání. Pokud jste přihlášení např. v jedné kanceláři a chcete si pustit pořady v druhé kanceláři, je nutné se nejprve na prvním PC odhlásit. POZOR, nestačí pouze zavřít internetový prohlížeč. Musí dojít k odhlášení ze systému. Odhlašovací tlačítko naleznete v pravé horní části stránek pod menu.

Faktura – daňový doklad

Fakturu – daňový doklad si můžete stáhnout z vašeho účtu. Vstupte na úvodní stranu www.rust-osobnosti.cz , přihlaste se a sekci „Přihlášený“ naleznete odkaz „Vaše objednávky“. Zde naleznete přehled všech Vašich objednávek. Klikněte na číslo objednávky. Zde naleznete funkci „Faktura PDF“


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější