Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Sedm kroků prodeje

Chcete se stát úspěšným obchodníkem a jednoduše prodávat své produkty a služby? Stačí zvládnout 7 kroků a můžete znásobit své zisky. Nechte se inspirovat videoškolení: 7 kroků prodeje. Naučíte se, jak správně komunikovat se zákazníkem a navázat s ním dlouhodobý, oboustranně výhodný obchodní vztah.


1. díl – 6:12 - ZDARMA

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje V prvním díle zjistíte, proč je důležité dodržovat sedm kroků úspěšného prodeje. Zároveň se dozvíte, co jednotlivé kroky představují.


První díl tohoto 9ti dílného seriálu je zdarma. Pro vstup do dalších dílů je nutné mít aktivní přístup do internetové televize Růst osobnosti. Můžete si ho pořídit v našem e-shopu . Například přístup na 30 dnů pořídíte za 320 Kč. Získáte tak přístup k desítkám hodin vzdělávacích pořadů pro firmy i občany .

2. díl – 9:41

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Prvním krokem prodeje je znalost zboží. Co musíte a co nemusíte znát? Na co se při zbožíznalství zaměřit? To je tématem tohoto dílu.

3. díl – 8:41

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Vyhledávání zákazníků je druhým krokem prodeje. V toto díle se zaměříme na to, jak definovat cílové skupiny klientů, jak vytvořit databázi klientů a jak s touto databází pracovat.

4. díl – 11:10

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Třetím krokem prodeje je prvotní kontakt s klientem. První dojem uděláte jenom jednou. Tento díl se věnuje přípravě prvního kontaktu a navození pozitivního prvního dojmu.

5. díl – 7:53

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Zjišťování potřeb klienta je čtvrtým krokem úspěšného prodeje. Naučíte se klást otevřené a uzavřené otázky a zjistíte, jak by mělo správné zjišťování potřeb klienta probíhat.

6. díl – 15:11

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Pátým krokem prodeje je prezentace. Dozvíte se, jak kombinovat výhody produktu a potřeby klienta pro vytvoření optimální prezentace. Naučíte se nejdůležitější zásady správné prezentace produktu nebo služeb.

7. díl – 10:51

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje S uzavřením obchodu má většina obchodníků problémy. Musejí překonat několik základních variant strachu a námitek. V tomto díle se naučíte, jak úspěšně uzavřít obchodní případ.

8. díl – 7:28

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Jedním z nejdůležitějších kroku prodeje je následná péče o zákazníka. V tomto díle se naučíte, jak zajistit, aby se k Vám klient vracel a docházelo tak následným a referenčním prodejům.

9. díl – 11:13

Přehrajte si videoškolení - Sedm kroků prodeje Tento díl se věnuje rekapitulaci nejdůležitějších bodů sedmy kroků prodeje.

Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější