Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

BOZP - elektro

Každý pracovník, který při výkonu své činnosti používá elektrické zařízení (např. rozsvítí světlo v kanceláři, použije počítač, rychlovarnou konvici, nabíječku telefonu nebo vysavač), musí být proškolen na BOZP - část elektro. Pokud v této oblasti není proškolen a stane se mu pracovní úraz následkem elektrického proudu, nese plnou odpovědnost zaměstnavatel.


Zákonná povinnost

Přehrajte si úvodní video k videoškolení BOZP elektroTato povinnost vyplývá ze zákoníku práce a vyhlášky č. 50/1978 Sb. Zaměstnavatel má povinnost toto školení BOZP zajistit a zaměstnanec má povinnost se školení zúčastnit.

Pro drtivou většinu pracovníků v ČR postačuje školení v rozsahu pracovník seznámený , případně rozšířená varianta pracovník poučený . Toto školení se doporučuje organizovat jedenkrát ročně.

Organizace klasického školení BOZP

Reference klientůOrganizace klasického školení je časově i finančně velmi náročná. Zkoordinovat jednotlivé pracovníky na jedno místo a v jeden čas je mnohdy nadlidský úkol. Do finanční náročnosti tohoto školení je nutné započítat i skutečnost, že v době školení neprodukují pracovníci výkon.

Videoškolení BOZP – část elektro

Připravili jsme pro Vás velmi jednoduché a přitom ekonomicky nenáročné řešení v podobě videoškolení. Každý pracovník si individuálně přehraje videoškolení a vyplní jednoduchý elektronický test. Nejpozději následující pracovní den obdrží zaměstnavatel vyhodnocení testu a potvrzení o účasti daného pracovníka na školení.

Celá záležitost zabere pracovníkovi přibližně 45 minut.

Videoškolení oceníte i v momentě, kdy přijmete nového pracovníka, který před zahájením pracovní činnosti musí školení také absolvovat.

Postup školení BOZP – část elektro

Školení je rozděleno do 4 samostatných kapitol. První díl si můžete přehrát ZDARMA. Pro přehrání ostatních dílů musíte mít aktivní přístup do zabezpečené části našich stránek, který si můžete objednat v našem e-shopu . Cena videoškolení BOZP elektro je již od 150 Kč vč. DPH / osobu.

1. krok – přehrajte si videoškolení

Celý pořad trvá 40:08

1. díl – základní povinnosti
2. díl – obsluha a práce na elektrickém zařízení
3. díl – úraz elektrickým proudem
4. díl – první pomoc při úrazu

Kontrolní číslo

Na konci každého dílu naleznete kontrolní číslo, které si poznamenejte. Tato čísla následně vyplníte do elektronického testu . Tím prokážete, že jste školení viděli v plném rozsahu.

2. krok – vyplňte test

Vyplňte elektronický test . Cena produktu již obsahuje přístup do videoškolení, vyhodnocení testu, potvrzení o účasti daného pracovníka na videoškolení BOZP – elektro a potvrzení o přezkoušení daného pracovníka .

Tyto nebo podobné elektronické vzdělávací systémy využívají v ČR například některé banky, státní instituce, nebo mezinárodní společnosti.

Začněte používat vzdělávací nástroje 3. tisíciletí i VY.

Jste spokojeni s námi poskytovanou službou? Napište nám referenci. Získáte tak navíc zdarma odkaz na webové stránky Vaší společnosti.

Reference .

Školitel

Ing. Miroslav Zoula – autorizovaný revizní technik, má bohatou mnohaletou zkušenost s revizní činností, vystavováním prohlášení o shodě i dalších činnostech v oboru elektro.

Doporučte nás

Máte pocit, že mohou být tyto stránky někomu z Vašich známých prospěšné? Ve spodní části nalezne jednoduchý formulář pro odeslání doporučení. Příjemce obdrží obratem link na doporučované stránky.Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější

 • Reiki – práce především se sebou samým.
  Reiki je japonské slovo, složené ze dvou slov: REI znamená duch, duše nebo též vesmír, KI znamená energie. Reiki je tedy na jedné straně jednota ducha a duše, na straně druhé řídící, duchovní i psychická životní energie....
  celý článek >>>

 • REGENERACE BYTŮ A PANELOVÝCH DOMŮ
  Projekt Růst osobnosti vám ve spolupráci s obchodním partnerem společností Metalšpric - servis s.r.o. nabízí pomocnou ruku při realizaci regenerace bytů a panelových domů....
  celý článek >>>

 • FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów - online přenos
  Sledujte 9.8. od 19:30 přímý přenos FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów...
  celý článek >>>

 • Internetová televize
  Internet se stává stále častěji přirozenou součástí většiny firem i domácností. Možnosti publikování dat jsou v současné době takřka neomezené. Novým fenoménem se stává Internetová televize. Nabízí divákům mnoho možností....
  celý článek >>>

 • Školení řidičů - referentů
  „Ach jo, už je to tu zase“. Toto si říká většina zaměstnavatelů, když musí každoročně organizovat školení řidičů referentů. Dostat všechny řidiče na jedno místo a jeden čas je mnohdy nadlidský úkol. Víte o tom, že to jde i jednodušeji? Využijte videoškolení řidičů referentů a během pár minut máte hotovo....
  celý článek >>>

 • Magie kolem nás
  Magie je časté téma v mnoha oblastech. Dost často slýchám: „Mám důležité jednání a potřebuji, aby vše dopadlo OK“, „Čeká mne pohovor a chci uspět“, „Chodí k nám zákazníci a chci aby u mne nakupovali“, „Chci dosáhnout úspěchu“. HLEDÁTE I VY PODOBNÁ ŘEŠENÍ?...
  celý článek >>>