Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Reiki

Reiki je velmi jednoduchá a účinná technika práce s energií. Základní kurz otevírá možnosti pro řešení osobních, rodinných i pracovních situací. Technika je směřována k všestranné spokojenosti. Během víkendu se může s energií Reiki naučit pracovat každý, kdo o to projeví zájem.


Reiki - práce především na sobě samém

Aktuální termín kurzů Reiki naleznete zde .

Výklad karet OSHO ZEN tarot - videoseminář po Internetu


Základní kurz Reiki – I. a II. stupeň

Znak ReikiKurz Reiki je rozdělen do dvou dnů a většinou se jedná o víkend, kdy proběhne zasvěcení Reiki .
REIKI I. stupně – základní práce se zvládáním energie Reiki, energetické působení přikládáním rukou. Jedná se o takzvané kontaktní Reiki. Osoba, která má přijímat energii Reiki musí být přítomna. I. stupeň Reiki je určen pro rodinné využití. Je vhodným doplňkem k masážím.

REIKI II. stupně – působení energie Reiki na dálku, mezidimenzionálně, řešení problémů, bloků atd. Využití této techniky Reiki je například při přípravě pozitivní atmosféry při testech, zkouškách a jednáních nebo vytvoření energetické sprchy Reiki . Energii je možno poslat do situací budoucích i minulých. Lze tak pomáhat například odstraňovat fobie a bloky z minula.
Doporučuji absolvovat oba semináře Reiki zároveň.

Registrujte se ZDARMA

Prohloubení Reiki

NebeVětšina absolventů kurzů Reiki nemá za cíl stát se Mistrem Reiki, ale touží na sobě dále pracovat.

Z tohoto důvodu je možno absolvovat následná prohloubení a získat tak možnost práce s vybranými symboly Reiki, které standardně využívají mistři Reiki .
1. prohloubení Reiki – je zaměřeno na práci s intuicí ( výklad karet , hledání ztracených věcí, vidění aury ) a dlouhodobé posílání energie Reiki.
2. prohloubení Reiki – je zaměřeno na práci s léčebnými symboly.
3. prohloubení Reiki – jedná se o přípravu na iniciaci mistra Reiki.

Podrobnosti k prohloubení Reiki naleznete zde .

Mistr Reiki

Lze si vybrat se dvou cest .
Mistr Reiki léčitel – jedná se o kompletní zprůchodnění energie Reiki a tím otevření plného využití posílání energie Reiki. V případě zájmu lze následně rozšířit iniciaci i na stupeň mistr Reiki - učitel.
Mistr Reiki učitel – v tomto případě se již stává Reiki posláním a mistr Reiki má možnost předávat tuto techniku dalším zájemcům v podobě vedení kurzů Reiki.

Aktuální termíny kurzů Reiki, ceny a přihlášku naleznete zde .


 FotoKontakty
Jaroslav Kovář – Mistr Reiki učitelMísta konání kurzů Reiki: Plzeň, České Budějovice, Praha, Brno a po dohodě i v jiných lokalitách.

email: reiki@rust-osobnosti.cz

Články s tématikou Reiki

Magie kolem nás

Reiki - práce především se sebou samým

Reiki a léčení

Reiki a zvířata

Reiki - práce s kyvadlem

Energetické sprchy Reiki

Reiki - pozitivní energie


Mám zájem o podrobnější informace


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

**


Nejčtenější

 • Reiki – práce především se sebou samým.
  Reiki je japonské slovo, složené ze dvou slov: REI znamená duch, duše nebo též vesmír, KI znamená energie. Reiki je tedy na jedné straně jednota ducha a duše, na straně druhé řídící, duchovní i psychická životní energie....
  celý článek >>>

 • REGENERACE BYTŮ A PANELOVÝCH DOMŮ
  Projekt Růst osobnosti vám ve spolupráci s obchodním partnerem společností Metalšpric - servis s.r.o. nabízí pomocnou ruku při realizaci regenerace bytů a panelových domů....
  celý článek >>>

 • FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów - online přenos
  Sledujte 9.8. od 19:30 přímý přenos FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów...
  celý článek >>>

 • Internetová televize
  Internet se stává stále častěji přirozenou součástí většiny firem i domácností. Možnosti publikování dat jsou v současné době takřka neomezené. Novým fenoménem se stává Internetová televize. Nabízí divákům mnoho možností....
  celý článek >>>

 • Školení řidičů - referentů
  „Ach jo, už je to tu zase“. Toto si říká většina zaměstnavatelů, když musí každoročně organizovat školení řidičů referentů. Dostat všechny řidiče na jedno místo a jeden čas je mnohdy nadlidský úkol. Víte o tom, že to jde i jednodušeji? Využijte videoškolení řidičů referentů a během pár minut máte hotovo....
  celý článek >>>

 • Magie kolem nás
  Magie je časté téma v mnoha oblastech. Dost často slýchám: „Mám důležité jednání a potřebuji, aby vše dopadlo OK“, „Čeká mne pohovor a chci uspět“, „Chodí k nám zákazníci a chci aby u mne nakupovali“, „Chci dosáhnout úspěchu“. HLEDÁTE I VY PODOBNÁ ŘEŠENÍ?...
  celý článek >>>