Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Školení řidičů referentů

Každý zaměstnavatel, který svěří zaměstnancům firemní automobil, musí zajistit těmto pracovníkům jednou ročně školení řidičů - referentů. Koordinace zaměstnanců na toto školení je velmi náročná i nákladná. Internetová televize přináší ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ v podobě videoškolení. Za 45 minut máte vše hotovo. Nemusíte nikoho svolávat na školení a vyčlenit tak zaměstnance z pracovního procesu.


Postup školení řidičů - referentů

Reference klientůŠkolení je rozděleno do 7 samostatných kapitol. První díl si můžete přehrát ZDARMA. Pro přehrání ostatních dílů musíte mít aktivní přístup do zabezpečené části našich stránek, který si můžete objednat v našem e-shopu . Cena videoškolení řidičů referentů je již od 150 Kč vč. DPH / osobu.

Rekvalifikačmí kurz on-line: Manažer

 1. krok – přehrajte si videoškolení

POZOR na pojistné plnění ze zákonného pojištění. Proč musí mít toto školení i OSVČ .Videoškolení trvá 41:56

1. díl – základní pojmy ZDARMA
2. díl – povinnosti řidiče
3. díl – přeprava osob
4. díl – směr a způsob jízdy
5. díl – vybrané povinnosti
6. díl – dopravní nehody
7. díl – bodový systém

Kontrolní číslo

Na konci každého dílu naleznete kontrolní číslo, které si poznamenejte. Tato čísla následně vyplníte do elektronického testu. Tím prokážete, že jste školení viděli v plném rozsahu.

2. krok – vyplňte test

Vyplňte elektronický test. Cena tohoto produktu již obsahuje přístup do videoškolení, potvrzení o účasti daného pracovníka na videoškolení řidičů referentů, vyhodnocení výsledku jeho testu a průkaz řidiče referenta .

Máte možnost využít i klasický papírový test .

Vše je velmi jednoduché

Tyto nebo podobné elektronické vzdělávací systémy využívají v ČR například některé banky, státní instituce, nebo mezinárodní společnosti.

Začněte používat vzdělávací nástroje 3 tisíciletí i VY.

Jste spokojeni s námi poskytovanou službou? Napište nám referenci. Získáte tak navíc zdarma odkaz na webové stránky Vaší společnosti.

Doporučte nás

Máte pocit, že mohou být tyto stránky někomu z Vašich známých prospěšné? Ve spodní části nalezne jednoduchý formulář pro odeslání doporučení. Příjemce obdrží obratem link na doporučované stránky.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější