Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Hledáme dodavatele

Na trhu je v současné době poměrně velký přetlak mezi dodavateli a klient se v této nabídce mnohdy nedokáže zorientovat. Naší snahou je proces výběru pro našeho klienta významě zjednodušit a právě z tohoto důvodu hledáme vhodné dodavatele pro naše klienty.Co vám jako obchodnímu partnerovi spolupráce s

projektem Růst osobnosti přináší

Staňte se obchodním partneremVětšina společností se na trhu potýká s přetlakem konkurence. Není výjimkou, že se v daném regionu uchází o zakázky desítky až stovky dodavatelských společností se stejným zaměřením poskytovaných produktů nebo služeb. Orientace je tak pro zákazníka nepřehledná a složitá.

Z tohoto důvodu vám nabízíme možnost stát se obchodním partnerem projektu Růst osobnosti. Naší snahou je vybrat cca 10-15% dodavatelských společností z daného oboru v daném regionu a tím zajistit určitou konkurenční výhodu pro vaši společnost.

 

 


Co od vás očekáváme

Aby jste se mohli stát obchodním partnerem, musíte splňovat několik kritérií. Jsou to především:
  • výhodnější podmínky pro klienty projektu Růst osobnosti
  • pozitivní reference
  • dlouhodobost na trhu
  • pozitivní přístup k reklamacím
Výhodnější podmínky pro klienty jsou především v oblasti slev, prodloužené záruky apod.

Popis spolupráce

Registrovaný klient projektu Růst osobnosti získá klientskou kartu, kterou se prokazuje u jednotlivých obchodních partnerů. Při realizaci nákupu nad 1.000 Kč si tento nákup nechá potvrdit do nákupního kuponu. V případě, že řádně vyplněný nákupní kupon zašle do 10-ti pracovních dnů do informačního střediska, je jeho kupon zařazen do slosování o zajímavé ceny. Může tak například vyhrát dovolenou u moře, spotřební elektroniku apod.

Klient má tedy 2 motivace, proč využívat služeb tohoto projektu:

  1. při realizaci nákupu okamžitě čerpá slevu
  2. nákupní kupon je zařazen do slosování a hodnota výhry může mnohdy převýšit i cenu nákupu
Celý proces je podrobně popsán na stránce obchodní partneři .

Chcete se stát naším obchodním partnerem?

V případě, že máte kvalitní produkty nebo služby a chcete se stát obchodním partnerem projektu Růst osobnosti, vyplňte níže uvedený formulář. V případě, že bude vaše nabídka zajímavá, budeme Vás kontaktovat s konkrétní nabídkou spolupráce.Dotazník pro nové OP


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*


*

*

**


*

*

Máme více provozoven


*

*

*

*

*

*

Nejčtenější