Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Obchodní partneři

Na základě poptávky o rozšíření a zkvalitnění služeb Vám nabízíme možnost čerpat výhodnější podmínky u vybraných obchodních partnerů. Můžete tak získat například nižší ceny, prodlouženou záruku, případně další výhody v mnoha oblastech lidského života.
Jak jsme toho dosáhli

Obchodní partneřiVše je založeno na množstevních odběrech. Když se například jedinec rozhodne zakoupit kuchyňskou linku, získá ji za běžnou cenu. Pokud se však domluví například 4 domácnosti a společně navštíví stejné kuchyňské studio, získají výhodnější podmínky. Vzhledem k tomu, že projekt Růst osobnosti sdružuje velké množství klientů, podařilo se nám pro Vás vykomunikovat podstatně výhodnější podmínky.
Stačí se pouze prokázat u obchodního partnera klientskou kartou a vše ostatní je již zařízeno.

Chcete se stát naším obchodním partnerem? Podrobnější informace naleznete zde .

 


Jak získat klientskou kartu

Klientská kartaV současné době máte možnost se zaregistrovat zcela zdarma. Tato akce je omezena pro prvních 5 000 klientů.

Registrovat se můžete zde .


Klientskou kartu Vám zašleme poštou v nejkratším možném termínu.
Registrace je pro Vás bez časového omezení a není podmíněna žádným minimálním nákupem.

Naší snahou je Vám poskytnout příležitost, ne si Vás zavazovat.


Rekonstrukce koupelnyPříklad uplatňování výhodnější podmínky

Rozhodnete se pro rekonstrukci bytového jádra. V seznamu obchodních partnerů si vyhledáte společnosti, které se touto činností zabývají. Vámi vybraný obchodní partner poskytuje slevu 5%.

Rozpočet na rekonstrukci Vašeho bytového jádra je 80.000 Kč. V tomto případě tedy díky projektu Růst osobnosti šetříte 4.000 Kč.

 


Postup při uplatňování výhod

Vzor vyplněného nákupního kuponu

1. krok – vyberete si u obchodního partnere zboží nebo služby a při placení se prokážete klientskou kartou. Pokud se jedná o nákup do 1.000 Kč, postačí Vám pro uplatnění slevy pouze klientská karta.
2. krok – nákup nad 1.000 Kč. V tomto případě se pro uplatnění slevy využívají kupóny, které naleznete v časopise Růst osobnosti. Případně si je můžete stáhnout z našich stránek ve spodní části této stránky. Šek se skládá ze tří částí:
„Slevový kupon“ – odevzdáte obchodníkovi při uplatnění slevy.
„Nákupní kupon“ – necháte si potvrdit obchodníkem dle vzoru a poštou, osobně nebo elektronickou cestou odevzdáte do klientského centra projektu Růst osobnosti.
„Klientský kupon“ – zůstává Vám pro Vaši evidenci.


Klientská soutěž

V případě, že odevzdáte nákupní kupon do 10-ti pracovních dnů od uskutečnění nákupu, zařadímho do slosování o hodnotné ceny. Můžete tak vyhrát např. dovolenou u moře.

Do soutěže jsou zařazeny všechny řádně vyplněné nákupní kupony s cenou nákupu nad 1.000 Kč.


 

Nenalezli jste svého dodavatele?

V případě, že jste nenalezli svého dodavatele, vyplňte níže uvedený formuláře. Pokud se bude uvedená poptávka ztotožňovat s filosofií projektu Růst osobnosti, rádi Vám tuto službu zajistíme.


 

Seznam obchodních partnerů

Aktuální seznam obchodních partnerů


Kupon ve stupních šedé

Kupon pro uplatňonění slev pro černobílé tiskárny.


Kupon CMYK

Kupon pro uplatňení slev pro barevné tiskárny.Potřebuji dodavatele


Pole označená (*) musíte vyplnit.


*

*


*

*

*

*Nejčtenější