Videoškolení

Rekvalifikační kurzy

eShop

Semináře

Ke stažení

Ke stažení


Formulář o dopravní nehodě

Drobné dopravní nehody jsou na českých silnicích poměrně časté. Od 1.1.2009 není nutné k dopravním nehodám bez zranění se škodou do 100.000 Kč volat dopravní policii. Povinností je však vyplnit formulář o dopravní nehodě. Stáhněte si tento formulář na našich stránkách ZDARMA.

Tapety na plochu

Výběr tapety na plochu vyjadřuje Vaši osobnost. Pokud máte PC ve veřejně přístupném místě, je vhodné zvážit, co případná návštěva uvidí. Tapeta na ploše PC Vám může v jednání pomoci i uškodit. Nepodceňte vhodný výměr.

Vzory smluv ke stažení zdarma

Na těchto stránkách naleznete vzory smluv ke stažení zdarma. Věříme, že Vám tato služba pomůže v řešení běžných životních situací.

Omalovánky k vytisknutí

Trávit aktivně volný čas s dětmi patří k důležitým prvkům pro získání rodinné pohody. Připravili jsme pro Vás novo službu. Na našich stránkách naleznete omalovánky k vytisknutí. Můžete tak pomoci dětem rozvíjet jejich barevnou fantazii. Věříme, že Vám omalovánky k vytisknutí pomohou aktivně trávit čas s dětmi.

Jmenný kalendář

Potřebujete zjistit, kdy má ta/ten "od vedle" svátek?

Srandovní videa

Nejen prací živ je člověk. Smích prodlužuje život a z tohoto důvodu jsme zřídili na tomto serveru kategorii srandovní videa. Tato sekce je pravidelně aktualizována. Všechna srandovní videa si můžete zdarma stahovat.

Dárkový poukaz

Stáhněte si zdarma dárkový poukaz pro přístup do Internetové televize Růst osobnosti na 30 dnů. Do prázdného pole doplňte Aktivační kód. POZOR!!! Systém rozlišuje velká a malá písmena.

Poukaz TVgolf.cz

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim přístup na 14 dnů do TVgolf.cz.

Nejčtenější