O společnosti

Vzdělání by mělo být dostupné kdykoliv a kdekoliv. Prostřednictvím naší internetové televize jsme schopni toto poslání naplňovat.


Statistika  TOPlist

Od počátku bylo jednou z jejích aktivit poskytování informací a vzdělávání a tak byl nápad na celostátní projekt „Růst osobnosti“ jen logickým pokračováním dřívější činnosti. Chceme poskytnout další vzdělání nejen firmám, ale i všem jednotlivcům, kteří chtějí sami pro sebe, nebo se sebou, něco udělat.

projekt Růst osobnosti

Internetová televize Růst osobnostiDnešní doba je plná změn a každý, kdo není schopen adaptace, rychle ztrácí možnost uplatnění, protože v současné době již neplatí, že velcí likvidují malé, ale rychlí ty pomalé.

SpoluprácePouze na Vás záleží, zda uchopíte vlastní osud pevně do svých rukou a budete ho řídit, nebo připustíte, aby ho za Vás řídili jiní.

Patříte-li do kategorie lidí, kteří chtějí být svým vlastním pánem, a chcete hledat cestu, rádi Vám ji pomůžeme najít. Jak dlouhá bude tato cesta záleží jen na Vás, protože jít po ní už budete muset sami. Pravdou je, že jsou i lidé, kteří na její konec nikdy nedojdou. Hlavní důvodem často bývá, že se nechají ze své cesty svést. Aby se tak nestalo, je nutné si stanovit jasný cíl a neustále kontrolovat, zda jdete tím správným směrem!

Růst osobnosti si klade za cíl pomoci Vám v dlouhodobém horizontu a chceme Vám nabídnout řešení v oblasti komunikativních dovedností, mezilidských vztahů, obchodních dovedností, pomoc při hledání pracovního, společenského i osobního uplatnění. Řešení nabízíme pro jednotlivce, rodiny i organizace.

Pořady pro firmy i jednotlivce

Pořady pro firmy: Strategické řízení podniku, Telemarketing, Obchodní dovednosti - prodej užitku, 4 kroky překonávání námitek, Asertivita, Internetový marketing, Sledování výkonnosti, Myšlenkové mapy, Brainstorming, Pořádání workshopu, Školení řidičů - referentů, a další

Pořady pro občany: Rodinná pohoda, Pracovní pohoda, Finanční pohoda, Jak uspět u přijímacího pohovoru, Mezigenerační komunikace, Pozitivní myšlení, Plánování cílů, 3 měsíce k úspěchu, Výklad karet OSHO ZEN tarot, Hry s dětmi, Hledám práci, a další

Na jaře 2011 jsme spustili novou internetovou televizi TVgolf.cz

Pořízením videoškolení řidičů referentů získáte zároveň ke každé licenci přístup i ke všem výše uvedeným pořadům na 14 dnů jako bonus ZDARMA.

Nejčtenější