Sledování výkonnosti

Sledování výkonnosti je velmi důležité pro analýzu aktivit a případné odstranění sebeklamu. Pokud pracujete na nějakém projektu nebo naplňujete nějaký cíl, je dobré sledovat výkonnost. Snadněji dosáhnete dlouhodobého úspěchu. Otestujte si tuto techniku, můžete pouze získat. Celkový čas videoškolení 38:54.


Ukázka z pořadu ZDARMA Ukázka ZDARMA

Přehrajte si ukázku z vidoškolení ZDARMA

Pro přehrání celého seriálu potřebujete mít aktivní přístup do internetové televize. Můžete si ho pořídit v našem e-shopu
30 dnu - 320 Kč
3 měsíce - 960 Kč
12 měsíců - 2.880 Kč
Po dobu platnosti přístupu si můžete jednotlivá videoškolení i opakovaně přehrávat.

1. díl - 4:34

V prvním díle se seznámíte s důvody, proč je nutné provádět sledování výkonnosti. V prvním díle se seznámíte s důvody, proč je nutné provádět sledování výkonnosti.

 

2. díl - 11:16

V druhém díle se naučíte základy specifikace úkolů dne. Dále se zaměříme na používání tabulky pro tvorbu výkonnostní křivky. Z této výkonností křivky pak můžete snadno vyčíst, zda stagnujete, případně zda máte vzestupný nebo sestupný trend projektu nebo aktivit. V druhém díle se naučíte základy specifikace úkolů dne. Dále se zaměříme na používání tabulky pro tvorbu výkonnostní křivky. Z této výkonností křivky pak můžete snadno vyčíst, zda stagnujete, případně zda máte vzestupný nebo sestupný trend projektu nebo aktivit.

3. díl - 9:00

Třetí díl obsahuje několik praktických návodů pro práci obchodního zástupce a podněty k vytvoření pohodových vztahů. Třetí díl obsahuje několik praktických návodů pro práci obchodního zástupce a podněty k vytvoření pohodových vztahů.

4. díl - 6:02

Čtvrtý díl je věnován získání finanční svobody a zlepšení fyzické kondice. Čtvrtý díl je věnován získání finanční svobody a zlepšení fyzické kondice.

 

5. díl - 8:02

V tomto díle naleznete souhrn praktických rad pro sledování výkonnosti a dozvíte se, co Vám pravidelné sledování výkonnosti křivky přinese. V tomto díle naleznete souhrn praktických rad pro sledování výkonnosti a dozvíte se, co Vám pravidelné sledování výkonnosti křivky přinese.

Školící materiály

Stáhněte si školící materiály k jednotlivým lekcím.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější