Dělejte chyby

Zkušenosti v našem životě získáváme postupně. K tomu patří zároveň i dělání chyb a následné poučení se z nich. Většina dětí je bohužel za chyby trestána místo podpory k poučení se z těchto chyb. Strach z dělání chyb pak děti omezuje a tento blok si nesou mnohdy celý život. Naučte se dívat na chyby z jiného úhlu pohledu. Celkový čas videoškolení 48:36.


Ukázka z pořadu ZDARMA Ukázka ZDARMA

Přehrajte si ukázku z vidoškolení ZDARMA

Pro přehrání celého seriálu potřebujete mít aktivní přístup do internetové televize. Můžete si ho pořídit v našem e-shopu
30 dnu - 320 Kč
3 měsíce - 960 Kč
12 měsíců - 2.880 Kč
Po dobu platnosti přístupu si můžete jednotlivá videoškolení i opakovaně přehrávat.

1. díl - 4:14

V prvním díle se zaměříme na hlavní důvody, proč je důležité dělat chyby a proč je důležitý správný přístup a úhel pohledu na chyby. V prvním díle se zaměříme na hlavní důvody, proč je důležité dělat chyby a proč je důležitý správný přístup a úhel pohledu na chyby.

2. díl -  8:46

V tomto díle naleznete analýzu hlavních příčin, proč se bojíme dělat chyby. Zároveň zjistíte, že špatný přístup k chybám nás může dostat do negativní spirály. V tomto díle naleznete analýzu hlavních příčin, proč se bojíme dělat chyby. Zároveň zjistíte, že špatný přístup k chybám nás může dostat do negativní spirály.

3. díl - 9:17

V třetím díle se zaměříme na strach z dělání chyb u dospělých lidí. V třetím díle se zaměříme na strach z dělání chyb u dospělých lidí.

 

4. díl - 8:10

e čtvrtém díle se zaměříme na strach z dělání chyb u dětí. Ve čtvrtém díle se zaměříme na strach z dělání chyb u dětí.

 

5. díl - 9:06

Tento díl je věnován přístupu k chybám v zaměstnání z úhlu pohledu zaměstnance i zaměstnavatele. Tento díl je věnován přístupu k chybám v zaměstnání z úhlu pohledu zaměstnance i zaměstnavatele.

6. díl - 9:03

Svět je plný chyb a následného poučení se z nich. Ani vy nejste výjimkou. V tomto díle se zaměříme na správný úhel pohledu na chyby. Svět je plný chyb a následného poučení se z nich. Ani vy nejste výjimkou. V tomto díle se zaměříme na správný úhel pohledu na chyby.

Školící materiály

Stáhněte si školící materiály k jednotlivým lekcím.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější