Sedm kroků prodeje

Obchodování nás provází takřka na každém kroku našeho života. Nezáleží na tom, jestli jste obchodníkem – profesionálem, nebo potřebujete JENOM prodat starší automobil. Sedm kroků úspěšného prodeje můžete použít v pracovním i osobním životě. Nechte se inspirovat. Můžete zvýšit svoji obchodní úspěšnost. Celkový čas videoškolení 1:28:20.


Ukázka z pořadu ZDARMA Ukázka ZDARMA

Přehrajte si ukázku z vidoškolení ZDARMA

Pro přehrání celého seriálu potřebujete mít aktivní přístup do internetové televize. Můžete si ho pořídit v našem e-shopu
30 dnu - 320 Kč
3 měsíce - 960 Kč
12 měsíců - 2.880 Kč
Po dobu platnosti přístupu si můžete jednotlivá videoškolení i opakovaně přehrávat.

1. díl - 6:12

V prvním díle zjistíte, proč je důležité dodržovat sedm kroků úspěšného prodeje. Zároveň se dozvíte, co jednotlivé kroky představují. V prvním díle zjistíte, proč je důležité dodržovat sedm kroků úspěšného prodeje. Zároveň se dozvíte, co jednotlivé kroky představují.

2. díl - 9:41

Prvním krokem prodeje je znalost zboží. Co musíte a co nemusíte znát? Na co se při zbožíznalství zaměřit? To je tématem tohoto dílu. Prvním krokem prodeje je znalost zboží. Co musíte a co nemusíte znát? Na co se při zbožíznalství zaměřit? To je tématem tohoto dílu.

3. díl - 8:41

Vyhledávání zákazníků je druhým krokem prodeje. V toto díle se zaměříme na to, jak definovat cílové skupiny klientů, jak vytvořit databázi klientů a jak s touto databází pracovat. Vyhledávání zákazníků je druhým krokem prodeje. V toto díle se zaměříme na to, jak definovat cílové skupiny klientů, jak vytvořit databázi klientů a jak s touto databází pracovat.

4. díl - 11:10

Třetím krokem prodeje je prvotní kontakt s klientem. První dojem uděláte jenom jednou. Tento díl se věnuje přípravě prvního kontaktu a navození pozitivního prvního dojmu. Třetím krokem prodeje je prvotní kontakt s klientem. První dojem uděláte jenom jednou. Tento díl se věnuje přípravě prvního kontaktu a navození pozitivního prvního dojmu.

5. díl - 7:53

Zjišťování potřeb klienta je čtvrtým krokem úspěšného prodeje. Naučíte se klást otevřené a uzavřené otázky a zjistíte, jak by mělo správné zjišťování potřeb klienta probíhat. Zjišťování potřeb klienta je čtvrtým krokem úspěšného prodeje. Naučíte se klást otevřené a uzavřené otázky a zjistíte, jak by mělo správné zjišťování potřeb klienta probíhat.

6. díl - 15:11

Pátým krokem prodeje je prezentace. Dozvíte se, jak kombinovat výhody produktu a potřeby klienta pro vytvoření optimální prezentace. Naučíte se nejdůležitější zásady správné prezentace produktu nebo služeb. Pátým krokem prodeje je prezentace. Dozvíte se, jak kombinovat výhody produktu a potřeby klienta pro vytvoření optimální prezentace. Naučíte se nejdůležitější zásady správné prezentace produktu nebo služeb.

7. díl - 10:51

S uzavřením obchodu má většina obchodníků problémy. Musejí překonat několik základních variant strachu a námitek. V tomto díle se naučíte, jak úspěšně uzavřít obchodní případ. S uzavřením obchodu má většina obchodníků problémy. Musejí překonat několik základních variant strachu a námitek. V tomto díle se naučíte, jak úspěšně uzavřít obchodní případ.

8. díl - 7:28

Jedním z nejdůležitějších kroku prodeje je následná péče o zákazníka. V tomto díle se naučíte, jak zajistit, aby se k Vám klient vracel a docházelo tak následným a referenčním prodejům. Jedním z nejdůležitějších kroku prodeje je následná péče o zákazníka. V tomto díle se naučíte, jak zajistit, aby se k Vám klient vracel a docházelo tak následným a referenčním prodejům.

9. díl - 11:13

Tento díl se věnuje rekapitulaci nejdůležitějších bodů sedmy kroků prodeje. Tento díl se věnuje rekapitulaci nejdůležitějších bodů sedmy kroků prodeje.

 

 

Školící materiály

Stáhněte si školící materiály k jednotlivým lekcím.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější