Myšlenkové mapy

Připravujete nějakou větší akci nebo projekt? Chcete, aby vše proběhlo hladce a nic Vás nepřekvapilo? Myšlenkové mapy Vám pomohou vše promyslet do detailu. Tento videoseminář Vás provede přípravou projektu od prvotního rozplánování myšlenkové mapy až pro specifikování a delegování úkolů. Nechte se inspirovat, můžete si zjednodušit práci a ušetři si tak spoustu starostí. Celkový čas 55:28.


Ukázka z pořadu ZDARMA Ukázka ZDARMA

Přehrajte si ukázku z vidoškolení ZDARMA

Pro přehrání celého seriálu potřebujete mít aktivní přístup do internetové televize. Můžete si ho pořídit v našem e-shopu
30 dnu - 320 Kč
3 měsíce - 960 Kč
12 měsíců - 2.880 Kč
Po dobu platnosti přístupu si můžete jednotlivá videoškolení i opakovaně přehrávat.

1. díl - 6:05

V prvním díle se seznámíte se základy tvorby myšlenkových map. V prvním díle se seznámíte se základy tvorby myšlenkových map.

2. díl - 9:03

http://www.rust-osobnosti.cz/page-webcast.php?w=1449&player=flp&stream=255 V tomto díle zahájíme práce na projektu přípravy dne otevřených dveří. Specifikujeme hlavní body myšlenkové mapy.

3. díl - 15:52

Třetí díl je zaměřen na členění dalších bodů připravovaného projektu dne otevřených dveří. Třetí díl je zaměřen na členění dalších bodů připravovaného projektu dne otevřených dveří.

 

4. díl - 5:47

Ve čtvrtém díle se naučíte z myšlenkové mapy definovat jednotlivé úkoly a přiřazovat jim priority. Ve čtvrtém díle se naučíte z myšlenkové mapy definovat jednotlivé úkoly a přiřazovat jim priority.

 

5. díl - 9:26

V tomto díle zahájíme práce na projektu přípravy dne otevřených dveří. Specifikujeme hlavní body myšlenkové mapy. V tomto díle zahájíme práce na projektu přípravy dne otevřených dveří. Specifikujeme hlavní body myšlenkové mapy.

6. díl - 9:15

Tento díl vám odkryje další možnosti využití myšlenkových map. Tento díl vám odkryje další možnosti využití myšlenkových map.

 

Školící materiály

Stáhněte si školící materiály k jednotlivým lekcím.


Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější