Přehrajte si úvodní intro - jak funguje videoškolení

Od roku 2009 provozujeme videoškolení řidičů referentů .

Proškolili jsme touto cestou již tisíce klientů, kteří se k nám opakovaně vrací. Na základě poptávky našich zákazníků od Března 2012 rozšiřujeme služby i o videoškolení BOZP a PO .

Proč používat videoškolení

Reference klientů Získáte absolutní svobodu při proškolení Vašich pracovníků. Odpadá Vám starost s organizací školení a svolávání pracovníků na jedno místo a čas.

Přehrajte si videoškolení řidičů referentů

Nastoupil Vám nový pracovník a potřebujete aby zítra vyrazil na služební cestu firemním vozem? Během 45. minut může absolvovat videoškolení řidičů referentů, získá potvrzení o proškolení a průkaz řidiče referenta vč. razítka akreditované autoškoly.

Začněte i vy využívat vzdělávací nástroje 3. tisíciletí.


Aktuální články

Staňte se našim fanouškem

Novinky můžete sledovat nejen v našich článcích, ale i na Facebooku.

Školení řidičů on line

merunka
[06.07.2014, Jaroslav Kovář]

Školení řidičů referentů on line za cenu od 150 Kč / osobu. Školením Vás provede pan Zbyněk Merunka, kterého znáte např. z Autosalonu. Školení řidičů on line je efektivním nástrojem, jak si splnit zákonnou povinnost.


Školení BOZP pro brigádníky

Pouze logo - čtverec
[11.02.2014, Jaroslav Kovář]

Využíváte brigádníky ve vaší společnosti? A věděli jste, že musí mít brigádník školení bezpečnosti práce? Pokud školení bezpečnosti práce neabsolvuje, hrozí vám jako zaměstnavateli, popř. OSVČ velké komplikace.


Reference: Salinger o.s.

salinger
[15.07.2013]

Bylo pro nás příjemným překvapením, jak kvalitně je školení zpracováno. Je pro nás tento Váš způsob přes internet velmi přínosný především v tom, že můžeme jednotlivé pracovníky školit přímo v místech působení jejich středisek a není nutno sjednávat společný termín atd. I vyhodnocení proběhlo v rychlém čase. Děkujeme Vám za tento velmi příjemný způsob školení řidičů referentů.


Silniční daň může způsobit potíže

Soud a paragrafy
[29.05.2013]

Používáte soukromé vozidlo ke služebním účelům a platíte za něj silniční daň? Víte o tom, že můžete mít potíže s plněním pojistné události z povinného ručení? Milionové škody můžete platit místo pojišťovny VY. Hrozí vám tak doživotní dluhy a případné exekuce.


Nový spot TVautoskola.cz

Pouze logo - čtverec
[28.04.2013, Jaroslav Kovář]

Podívejte se na nový spot TVautoskola.cz
Registrace/Aktivace

Přihlásit


Nejčtenější