3 měsíce k úspěchu

Mnoho lidí zvažuje, že začne samostatně podnikat. Jsou velmi šikovní ve své profesi, kterou často provozují jako zaměstnanci. Podnikání však přináší mnoho úskalí, na které tohoto začínajícího podnikatele nikdo neupozorní. První 3 měsíce mnohdy rozhodují o úspěchu či neúspěchu. Tento videoseminář je rozdělen na 12 bloků – týdnů. Dozvíte se tak, na co se v počátku Vašeho podnikání zaměřit. 1:42:27.


Ukázka z pořadu ZDARMA Ukázka ZDARMA

Přehrajte si ukázku z vidoškolení ZDARMA

Pro přehrání celého seriálu potřebujete mít aktivní přístup do internetové televize. Můžete si ho pořídit v našem e-shopu
30 dnu - 320 Kč
3 měsíce - 960 Kč
12 měsíců - 2.880 Kč
Po dobu platnosti přístupu si můžete jednotlivá videoškolení i opakovaně přehrávat.

1. díl - 10:11

V prvním díle se dozvíte důležité pilíře pro dosažení úspěchu v podnikání. Zároveň zjistíte, proč jsou první 3 měsíce v podnikání tak důležité. V prvním díle se dozvíte důležité pilíře pro dosažení úspěchu v podnikání. Zároveň zjistíte, proč jsou první 3 měsíce v podnikání tak důležité.

2.díl - 7:33

Druhý díl se věnuje specifikaci vize a cílů. Dozvíte se, v čem je rozdíl dobré a špatné vize. Druhý díl se věnuje specifikaci vize a cílů. Dozvíte se, v čem je rozdíl dobré a špatné vize.

 

3. díl - 9:09

Tento díl je věnován plánování času a aktivit. Dozvíte se důležité body, na které se máte při plánování zaměřit. Tento díl je věnován plánování času a aktivit. Dozvíte se důležité body, na které se máte při plánování zaměřit.

4. díl - 7:53

Dokážete odpovědět na otázku: V čem jsem nejlepší? V tomto díle se dozvíte, proč je důležité znát odpověď a jak Vám to pomůže porazit konkurenci. Dokážete odpovědět na otázku: V čem jsem nejlepší? V tomto díle se dozvíte, proč je důležité znát odpověď a jak Vám to pomůže porazit konkurenci.

5. díl - 6:35

Chcete-li dosáhnout úspěchu, je nutné mít své aktivity a výkonnost neustále pod kontrolou. Bez tohoto kroku máte často tendenci namlouvat si, jak moc jste aktivní. Opak je však většinou pravdou. Chcete-li dosáhnout úspěchu, je nutné mít své aktivity a výkonnost neustále pod kontrolou. Bez tohoto kroku máte často tendenci namlouvat si, jak moc jste aktivní. Opak je však většinou pravdou.

6. díl - 8:54

V podnikání většinou platí, že pokud jste úspěšní, lidé Vám závidí. Pokud jste však na dně, lidé Vám mnohdy s velkou chutí ještě přišlápnou. Naučte se na sebe každý den dívat jako na vítěze. V podnikání většinou platí, že pokud jste úspěšní, lidé Vám závidí. Pokud jste však na dně, lidé Vám mnohdy s velkou chutí ještě přišlápnou. Naučte se na sebe každý den dívat jako na vítěze.

7. díl - 8:20

Většina lidí bere úspěch jako samozřejmost. Neúspěch jako prohru. Obojí je však nutné analyzovat. Úspěchy se snažit duplikovat a neúspěchy eliminovat. Na toto se zaměříme v tomto díle. Většina lidí bere úspěch jako samozřejmost. Neúspěch jako prohru. Obojí je však nutné analyzovat. Úspěchy se snažit duplikovat a neúspěchy eliminovat. Na toto se zaměříme v tomto díle.

8. díl - 8:25

V tomto díle se zaměříme na nutnost myšlení na zadní vrátka. Naučíte se spočítat, jak daleko jste od případného krachu a jak tomu předejít. V tomto díle se zaměříme na nutnost myšlení na zadní vrátka. Naučíte se spočítat, jak daleko jste od případného krachu a jak tomu předejít.

9. díl - 8:02

Tento díl je věnován nutnosti delegování úkolů. Uvědomte si, že nelze být ve všech směrech perfektní. Tento díl je věnován nutnosti delegování úkolů. Uvědomte si, že nelze být ve všech směrech perfektní.

10. díl - 9:43

Desátý díl je věnován sebevzdělávání. Pokud nebudete udržovat krok s dobou a nenaučíte se  pružně reagovat na prudké změny na trhu, můžete být dříve nebo později z tohoto trhu smeteni. Desátý díl je věnován sebevzdělávání. Pokud nebudete udržovat krok s dobou a nenaučíte se  pružně reagovat na prudké změny na trhu, můžete být dříve nebo později z tohoto trhu smeteni.

11. díl - 7:43

Předposlední díl je věnován důležitosti rodiny. Mnoho podnikatelů začíná podnikat, aby zajistilo svou rodinu. Podnikání jim však tuto rodinu nakonec často bere. V tomto díle se dozvíte, jak toto nebezpečí eliminovat. Předposlední díl je věnován důležitosti rodiny. Mnoho podnikatelů začíná podnikat, aby zajistilo svou rodinu. Podnikání jim však tuto rodinu nakonec často bere. V tomto díle se dozvíte, jak toto nebezpečí eliminovat.

12. díl - 9:59

Tento 12 díl – 12 týden by měl být určitým mezníkem v podnikatelských aktivitách. Zaměříme se na to, jak provést analýzu stávajících aktivit a rozhodnout, zda přestat, nebo pokračovat stanoveným směrem. Tento 12 díl – 12 týden by měl být určitým mezníkem v podnikatelských aktivitách. Zaměříme se na to, jak provést analýzu stávajících aktivit a rozhodnout, zda přestat, nebo pokračovat stanoveným směrem.

 Napište nám


Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*

*

*

Ověřovací kód *


Nejčtenější