Obchodní dovednosti

Znalost obchodních dovedností je v dnešní době velmi důležitá. Nechte se inspirovat videoškolením internetové televize Růst osobnosti.


3 měsíce k úspěchu

Mnoho lidí zvažuje, že začne samostatně podnikat. Jsou velmi šikovní ve své profesi, kterou často provozují jako zaměstnanci. Podnikání však přináší mnoho úskalí, na které tohoto začínajícího podnikatele nikdo neupozorní. První 3 měsíce mnohdy rozhodují o úspěchu či neúspěchu. Tento videoseminář je rozdělen na 12 bloků – týdnů. Dozvíte se tak, na co se v počátku Vašeho podnikání zaměřit. 1:42:27.

Sedm kroků prodeje

Obchodování nás provází takřka na každém kroku našeho života. Nezáleží na tom, jestli jste obchodníkem – profesionálem, nebo potřebujete JENOM prodat starší automobil. Sedm kroků úspěšného prodeje můžete použít v pracovním i osobním životě. Nechte se inspirovat. Můžete zvýšit svoji obchodní úspěšnost. Celkový čas videoškolení 1:28:20.

Dělejte chyby

Zkušenosti v našem životě získáváme postupně. K tomu patří zároveň i dělání chyb a následné poučení se z nich. Většina dětí je bohužel za chyby trestána místo podpory k poučení se z těchto chyb. Strach z dělání chyb pak děti omezuje a tento blok si nesou mnohdy celý život. Naučte se dívat na chyby z jiného úhlu pohledu. Celkový čas videoškolení 48:36.

Myšlenkové mapy

Připravujete nějakou větší akci nebo projekt? Chcete, aby vše proběhlo hladce a nic Vás nepřekvapilo? Myšlenkové mapy Vám pomohou vše promyslet do detailu. Tento videoseminář Vás provede přípravou projektu od prvotního rozplánování myšlenkové mapy až pro specifikování a delegování úkolů. Nechte se inspirovat, můžete si zjednodušit práci a ušetři si tak spoustu starostí. Celkový čas 55:28.

4 kroky překonávání námitek

Námitky jsou nedílnou součástí většiny obchodních jednání. Pokud se nenaučíte správně tyto námitky překonávat, může nespokojený klient odejít ke konkurenci. Celkový čas videoškolení 48:12

Sledování výkonnosti

Sledování výkonnosti je velmi důležité pro analýzu aktivit a případné odstranění sebeklamu. Pokud pracujete na nějakém projektu nebo naplňujete nějaký cíl, je dobré sledovat výkonnost. Snadněji dosáhnete dlouhodobého úspěchu. Otestujte si tuto techniku, můžete pouze získat. Celkový čas videoškolení 38:54.

Nejčtenější